Ziyaretçi Defteri

Sitemiz hakkındaki yorum ve düşünceleriniz tüm ziyaretçilerimiz ile buluşuyor. Sayfanın aşağısında yer alan formu doldurarak düşüncelerinizi hem bizlerle, hem de tüm diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz. İşte ziyaretçilerimizden gelen yorumlar:

Tebrik ederim. Faydalı bir site.

Sayfayı biraz inceledim. Elinize sağlık istifadeli olmuş. Araştırmayı seven bir insan olarak Kaynakları eklemenizi beğendim. Rabbim Kudüs için atılmış olan her samimi adımı mübarek etsin.

Allah davasından vazgeçmeyen bilinçli müslümanlardan eylesin. Elinize emeğinize sağlık var olun inşallah. Bizleri de bu davada dertlenmeyi nasip etsin Allah.

Rabbim razı olsun emeği geçen herkesten. oraları bize tanıtıp bilinçlendiriyorsunuz

uzun süredir beytül makdis için çalışmalar yapıyorum. Allah her anlattığım kişi için size de sevap veriyor çok mübarek işler yapıyorsunuz. Mevlam gayretinizi azminizi arttırsın.Amiiiin

Dostlarımın benim hakkımdaki düşüncelerini dinlyecek olsanız Normal şartlarda kolay kolay hiçbirşey begendirilemez olarak tarif edeceklerdir aslında durum hiç de böyle değil mesela özenle emek verilerek hazırlanmış bu program gözümden kaçmadı

Allah gayretinizi artırsın. Çok değerli, tarihimize sahip çıkmak adına benzersiz bir arşiv çalışması olmuş Allah emeği geçenlerden razı olsun.

Allah sizden razı olsun. Çok güzel bir çalışma ve çok değerli bilgiler. Teşekkür ediyorum..

Gerçekten çok faydalı ve muhteşem bir bilgi kaynağı olmuş. Emeği geçenlerden Allah razı olsun

Bütün Kudüs çalışmaları gönülden kutluyorum. Bu samimi çalışmalarınız ümmet-i Muhammed'in biraraya gelmesi ve şuurlanmasının temel taşlarını oluşturması temennisi ile tebrik eder ve duada bulunurum.

Allah hayırlı mübarek etsin inşaAllah. Önemli bir boşluğu doldurdu.

Emeği geçen herkesden Allah razı olsun.. ellerinize sağlık çok güzel olmuş..

Emeklerinize sağlık. Her daim istifade edilebilir bir mecra olmuş. Teşekkürler.

hayırlı olsun

İlk Mescidimiz KUDÜS'e Sahip Çıkmak Adına Bilinçlendirme Çalışmaları Yapan Bu Arşiv Hayırlara Vesile Olur İnşallah

Yorum Paylaş